Nazwa:
Telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Send
Send
The form has been sent!
Error...

Trzciana 515
     36-071 Trzciana
     Poland 

 

NIP: 5833191995

DOŁĄCZ DO NAS

© 2023 Oceanize

luke@oceanize.pl

Wspólnie firmy stają się silniejsze i mogą szybciej wdrażać przemysłowe, zrównoważone rozwiązania.

 

- Robimy to, aby wzmocnić siłę inwestycyjną, która jest niezbędna do tworzenia rentowności w ramach zielonej zmiany, mówi CEO Are Brekk w MOEN.

 

Od 1923 roku Grupa MOEN znana jest jako stocznia do budowy i konserwacji łodzi dla flot rybackich, akwakultury i przybrzeżnych. W ostatnich latach stocznia wypracowała jasny i wyraźny profil środowiskowy i prowadzi między innymi rozwój pierwszego na świecie statku do akwakultury napędzanego wodorem, a także jest liderem w wynajmie hybrydowych statków niskoemisyjnych.

 

Oceanize AS opiera się na pionierskich pracach w zakresie zbierania i recyklingu różnych rodzajów odpadów przemysłowych. Co więcej, firma Oceanize zdobyła wielkie uznanie za swój identyfikowalny przemysłowy cykl tworzyw sztucznych.

 

 

Silny i zrównoważony rozwój przemysłu

 

 

MOEN jest współwłaścicielem Oceanize od 2020 roku. Współpraca nad rozwojem nowych, zrównoważonych rozwiązań, szczególnie dla sektora morskiego, układa się tak dobrze, że Oceanize staje się teraz częścią grupy MOEN. Oczywiste jest, że wszyscy obecni właściciele Oceanize nadal będą akcjonariuszami MOEN-Gruppen AS.

 

- To wzmacnia zaangażowanie w zrównoważony rozwój w grupie. Zarówno Oceanize, jak i MOEN dokonały w ostatnich latach dużych inwestycji, które dały akwakulturze i rybołówstwu, w szczególności, całkowicie nowe możliwości zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

 

Praca, którą rozpoczął Oceanize, jest ważna dla wszystkich naszych klientów w przyszłości, mówi Brekk w MOEN.

 

 

Nowy rozdział dla założycieli Oceanize

 

 

Dla założycieli, Ole P. Fjæra i Toma Richarda Hamlanda, jest to początek nowego rozdziału w ich wieloletniej pracy nad rozwojem przemysłu obiegu zamkniętego. Są teraz gotowi na kolejny krok, jako współwłaściciele w MOEN.

 

- Zawsze mieliśmy ambicje, które wymagały partnerów przemysłowych, ambicje zgodne z celem MOEN. Razem będziemy silniejsi i będziemy mogli wdrażać inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju w przemyśle szybciej, mówi Tom Richard Hamland.

 

 

Więcej właścicieli w MOEN

 

 

Grupa przemysłowa MOEN-Gruppen jest obecnie własnością spółek inwestycyjnych Skipsinvest AS (Harry Bøe i Børge Lorentzen) oraz Rodo Invest AS (Roald Dolmen), które nabyły pozycję własnościową od spółki inwestycyjnej Halle Sivertsen Haspro AS.

 

Oceanize AS stanie się teraz częścią MOEN, założyciele Oceanize, Ole P. Fjær (Havgløtt AS) i Tom R. Hamland, dołączą jako nowi akcjonariusze MOEN-Gruppen AS wraz z Investiaq AS, Sandnes Transport og Terminal AS, STT Invest AS i Kystmiljř AS.

 

www.moen.no

MOEN I OCEANIZE ŁĄCZĄ SIŁY!

29 listopada 2021
  1. de
  1. en
  1. pl