Nazwa:
Telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Send
Send
The form has been sent!
Error...

Trzciana 515
     36-071 Trzciana
     Poland 

 

NIP: 5833191995

DOŁĄCZ DO NAS

© 2023 Oceanize

luke@oceanize.pl

 

 

Dyrektor generalny Oceanize Øyvind Sandnes (w środku) z nowymi kierownikami ds. komunikacji i projektów Trude Vareide-Giskås i Tormodem Steenem

 

 

Oceanize is gearing up for further growth

 

SINTEF czerpie wiedzę z firmy Oceanize, którą sama inwestuje w czterech ekscytujących nowych pracowników. Kierownicy projektów badawczo-rozwojowych, Trude Giskås i Tormod Steen, już aktywnie działają.

 

Oceanize ma wiatr w żaglach i ostatnio zbiera wiele pozytywnych recenzji. „Musimy przemyśleć jak na nowo zagospodarować odpady. Oceanizacja w Nærøysund, na północ od Trøndelag, postrzega tworzywa sztuczne na morzu jako zabłąkane zasoby i zamienia szary kamień w złoto”. Jonas Gahr Støre napisał artykuł w Dagsavisen nieco ponad miesiąc temu. Zostało to również zauważone w środowiskach badawczych. Między innymi SINTEF zatrudnił Helene Øyangen Lindberg z Oceanize, z czego dyrektor generalny Øyvind Sandnes jest dumny.

 

- To dla nas powód do dumy, że ​​możemy rekrutować ludzi do największych środowisk badawczych w Norwegii i bardzo się cieszymy w imieniu Helene - mówi Sandnes, który również jest bardzo zadowolony z nowych pracowników.

 

- Mieliśmy wielu dobrych kandydatów, co pokazuje, że jesteśmy atrakcyjnym miejscem do pracy. Trude i Tormod wyróżnili się pozytywnie i wnieśli wiedzę, której potrzebujemy, aby wznieść się na nowy poziom, kiedy teraz zwiększamy nasze inwestycje, mówi Sandnes.

 

Kierownicy projektów ponoszą główną odpowiedzialność za badania i rozwój, a także za informowanie o możliwościach tkwiących w coraz bardziej krążącym cyklu wykorzystywania tworzyw sztucznych. Ponadto Oceanize zatrudnił na rynku Mari Janne Støle i Geira Emila Westruma. Ci dwaj będą pracować z rozwiązaniami pozyskiwania odpadów i wykorzystywania ich w celu tworzenia nowych produktów,  rozpoczną pracę od 1 września.

 

- Zainwestowaliśmy ok. 50 milionów w zakładzie w Matmortua tylko w zeszłym roku, więc nikt nie powinien mieć wątpliwości, że poważnie traktujemy nasz cel, jakim jest stanie się krajowym centrum recyklingu tworzyw sztucznych, mówi Sandnes i dodaje, że w przygotowaniu jest kilka dużych inwestycji.

 

- Mamy ambicje stać się liderem na rynku frakcji tworzyw sztucznych. Główny nacisk kładziony jest na przemysł akwakultury, który co roku zastępuje duże ilości plastiku, jednocześnie wykazując wielką chęć uczestnictwa w zrównoważonych rozwiązaniach w zakresie zbiórki i recyklingu.

OCEANIZE PRZYGOTOWUJE SIĘ DO DALSZEGO ROZWOJU

20 sierpnia 2021
  1. de
  1. en
  1. pl